PERSONÁL KUCHYNE

Kursalon je dizajnová reštaurácia, ktorá sa nachádza v krásnej historickej budove v Trenčianskych Tepliciach. Priestor reštaurácie aj kuchyne prešiel kompletnou rekonštrukciou v spolupráci s TOP architektmi na Slovensku a od marca opäť spúšťame dennú prevádzku. 

V Kursalone vieme, že práca v kuchyni nie je len o varení. Pracovný priestor je vybavený najnovšími technológiami hotelovej kuchyne a vytvárame v ňom gastronomické zážitky, kvôli ktorým nás návštevníci už niekoľko rokov vyhľadávajú.

Celý tím pracuje pod vedením kreatívneho a skúseného šéfkuchára. Sledujeme trendy, vzdelávame sa a spoločne vytvárame pre našich hostí výnimočný gastrozážitok. Pracovať v Kursalone znamená pracovať v prostredí na úrovni zahraničných À la carte reštaurácii. Sme jeden tím a všetkým nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov a hostí. 

Executive Chef

Sous Chef

Kuchár Senior

Kuchár Junior

Pomocný personál

Dávame prednosť kvalite pred kvantitou. Jedálny lístok tvoríme zo sezónnych, prevažne moderných jedál, kuchári majú príležitosť spolupodieľať sa na jeho tvorbe a pretvárať svoje nápady do originálnych receptúr. Varíme À la carte, nepripravujeme nekonečné množstvo obedových menu a našu ponuku sezónne obmieňame.

Do našej dizajnovej reštaurácie prijmeme šikovných kolegov na pozície:

KUCHÁR / POMOCNÝ KUCHÁR

Mzda 4-5€ / hodina. Možnosť práce na živnosť alebo TPP.

BENEFITY PRE TEBA

nová kuchyňa s najlepším technologickým vybavením | možnosť učiť sa od profesionálov najnovšie trendy v gastronómii | strava a pitný režim zdarma | možnosť ubytovania | zamestnanecká zľava na návštevu reštaurácie | vstupenky na kultúrne podujatia

možnosť profesionálneho rastu a budovanie vlastného tímu | teambuildingy

naozaj fajn kolektív :)

 

 

Ozvi sa nám na kariera@kursalonteplice.sk alebo na tel.č. 00421 / 948 339 400. Ak si sa nenašiel v niektorej

z pozícií, napíš nám a určite ti nájdeme niečo, čo ťa bude baviť.

  • Facebook
  • Instagram

© 2020 by Kursalon Trenčinaske Teplice