OBSLUHUJÚCI PERSONÁL

Kursalon je dizajnová reštaurácia, ktorá sa nachádza v krásnej historickej budove v Trenčianskych Tepliciach. Priestor reštaurácie, terasy a kuchyne prešiel kompletnou rekonštrukciou v spolupráci s TOP architektmi na Slovensku a od marca opäť spúšťame dennú prevádzku. 

V Kursalone vieme, že práca čašníka nie je len o nosení jedla, ale najmä o vytváraní príjemného zážitku pre hostí našej reštaurácie. U nás máš príležitosť pracovať v dizajnovom prostredí, napredovať a učiť sa pod vedením profesionálnych a skúsených manažérov.

Zakladáme si na tom, aby sa čašníci u nás v práci cítili dobre a mohli sa tak spolupodieľať na vytváraní príjemnej atmosféry. Veríme, že najdôležitejší je vzájomný rešpekt medzi čašníkom a hosťom, preto náš tím managerov poskytuje obsluhujúcemu personálu podporu a poradenstvo  v rámci servisu a starostlivosti o hosťa.

Food & Beverage manager

Čašník

Food runner

Dávame prednosť kvalite pred kvantitou. Varíme À la carte, nepripravujeme nekonečné množstvo obedových menu a našu ponuku sezónne obmieňame. Pre našich hostí pripravujeme letné tematické večery s kuchyňou z rôznych kútov sveta.

Kursalon je aj miestom unikátnych firemných eventov, koncertov či divadiel a navštevujú

ho umelci a známe osobnosti zo Slovenska a zahraničia. Pracovať v Kursalone znamená pracovať v prostredí na úrovni zahraničných À la carte reštaurácii. Sme jeden tím a všetkým nám záleží

na spokojnosti našich zamestnancov a hostí. 

BENEFITY PRE TEBA

možnosť učiť sa od profesionálov najnovšie trendy v gastronómii

motivačné tímové súťaže | strava a pitný režim zdarma | možnosť ubytovania

zamestnanecká zľava na návštevu reštaurácie | vstupenky na kultúrne podujatia

odborné školenia, kurzy a workshopy

možnosť profesionálneho rastu a budovanie vlastného tímu | teambuildingy

naozaj fajn kolektív :)

 

 

Ozvi sa nám na kariera@kursalonteplice.sk alebo na tel.č. 00421 / 948 339 400. Ak si sa nenašiel v niektorej

z pozícií, napíš nám a určite ti nájdeme niečo, čo ťa bude baviť.

  • Facebook
  • Instagram

© 2020 by Kursalon Trenčinaske Teplice